Порівняння автомобілів tesla
з сша та європи

Ризики при купівлі американських авто після ДТП

Подушки безпеки
Алюмінієві деталі
Автомобілі з пошкодженнями, як правило, мають спрацьовані подушки безпеки, які можуть бути не заміненими або заміненими некоректно, що створює підвищену небезпеку серйозних травм. Також, вирівняні кузовні частини з алюмінію теж не мають первинної твердості та захисту при зіткненнях.
Батарея та двигун
Прилади, електрика та компресори
Батареї автомобілів Tesla - дуже чутливі до пошкоджень та деформацій і потребують складних систем перевірки та тонкого налаштування. В той же час, мотори при сильних ударах теж можуть бути виведені з ладу. Крім того, збої можуть виникати з електрикою, дисплеєм, компресорами та іншими приладами, ремонт і заміна яких - складний та дорогий процес.

Стан авто

В 95% випадків авто, що прибули в Україну зі США, купуються на страхових аукціонах, таких як Copart. Це означає, що автомобілі були дуже пошкоджені в ДТП та не підлягають ремонту, який може забезпечити повну справність авто та належну безпеку для пасажирів.
Багато європейських авто з пробігом продаються в Норвегії, Німеччині, Нідерландах та інших країнах. Крім того, для придбання доступні нові Model S та Model X або демо автомобілі від Tesla за спеціальною ціною.

Заряджання

Заряджання
Американські авто оснащені зарядним портом американського формату, через який авто може заряджатись лише через одну фазу (потужність до 7 кВт). Це означає, що час заряджання електромобіля коливається від 12 до 15 годин і для цього часто необхідно використовувати спеціальні перехідники.
Три фази
Supercharger
Європейські автомобілі оснащені зарядним портом Type 2, що здатний приймати потужність 16-22 кВт від пришвидшених зарядок. Час заряджання становить всього 4-6 годин. Крім того, на відміну від американських версій, європейські авто можуть заряджатись від мережі Supercharger (за 30 хв до 80%), що дозволяє комфортно подорожувати країнами Європи.

Гарантія та сервіс

Без гарантії
Навіть ті автомобілі Tesla, що приїхали в Україну з США без ДТП, не матимуть можливості звернутись за гарантійним обслуговуванням у Європі. Ті ж Tesla, які були куплені на страхових аукціонах, числяться в чорних списках компанії як авто, що не придатні до використання на дорогах.
8 років гарантії
Без щорічного техогляду
Європейські автомобілі Tesla мають термін гарантійного обслуговування 8 років, а гарантія на батарею та мотор - без обмеження за пробігом. При цьому, щорічний техогляд не обов’язковий, хоча і рекомендований та проводиться у сервісному центрі в Берліні, Відні або Варшаві.